Poradíme s krbem,
jeho obestavbou
i krbovou vložkou

Přijďte k nám na konzultaci do naší vzorkové prodejny, kde Vám se vším poradíme a pomůžeme Vám s výběrem vhodné krbové vložky, i krbové obestavby.
Krb není věc, kterou si kupujete každý den, ale věc, která Vám má vydržet desítky let a plně sloužit.

Aby krb fungoval správně, musíme nejprve zvolit vhodnou krbovou vložku, která odpovídá, jak průměrem Vašeho komína, tak svým výkonem.

Pokud si budete přát, uděláme Vám vizualizaci krbu ve 3D podle Vašeho přání a rozměrů místnosti, kde krb má být, přesně tak, jak krb má vypadat a společně ji vypilujeme podle Vašich představ.

Po objednání krbu si naplánujeme společný termín, kdy k Vám přijedeme a krb Vám během dvou dnů postavíme.

České krby s.r.o. - stavba krbů, krbové vložky a příslušenství

Chcete mít opravdový oheň přímo uprostřed obývacího pokoje? Chcete ušetřit za elektřinu, vytopit si krbem celý dům pomocí teplovzdušných, či teplovodních rozvodů, nebo vytvořit si doma příjemnou a romantickou atmosféru za zvuků praskajícího dřeva? Napadly vás krby? Jste na správném místě :-) !

Stavíme krby na klíč

Jsme rodinná firma

Jsme rodinná firma, zabývající se navrhováním a realizací krbů na klíč, přesně podle Vašich představ. Pokud si přejete stavět nový krb, předělat starý krb, sháníte krbové nářadí, čističe skel a další doplňky, nebo prostě jen potřebujete s čímkoliv poradit, můžete se na nás obrátit.

Maecenas tristique orci ac sem. Duis ultricies pharetra magna. Donec accumsan malesuada orci. Donec sit amet eros.

Naše krby ve vzorkových prodejnách

Najdete nás

Naše vzorkové prodejny najdete na adrese

Vyšehradská 416/11, Praha 2

Těšíme se na Vás!

Maecenas tristique orci ac sem. Duis ultricies pharetra magna. Donec accumsan mlesuada orci. Donec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.