Stavební materál

Aby Váš krb správně fungoval a byl bezpečný, je třeba vybrat vhodný a kvalitní materiál. Stavbu krbu můžete svěřit do našich rukou a my se o Vás postaráme od návrhu až po posledních detailů stavby krbu. Pokud jste ovšem kutil, můžete stavbu krbu realizovat také svépomocí.

Neváhejte nás kontaktovat pro poptávku stavebního materiálu pro krby, nebo zhotovení projektu pro Váš krb. V naší nabídce naleznete kromě samotného stavebního materiálu také další příslušenství pro stavbu krbu.

Křemičitano-vápenaté izolační desky SILCA pro stavbu krbů a kachlových kamen.

                                                    

 

Tepelná izolace SILCA 250KM se v současné době stává na českém trhu nejprodávanější stavebně izolační materiál pro stavbu krbů a kachlových kamen. K tomu přispívá hned několik velmi důležitých faktorů. Má perfektní tepelně-izolační vlastnosti. Je velmi pevná, disponuje nízkou prašností a je samonosná. Slouží jako předezdívka a tepelná izolace v jednom stavebním materiálu, což její využití značně rozšiřuje. Oproti jiným kalcium silikátovým deskám má vždy lepší vlastnosti pevnostní, nebo izolační. Je vyráběna podle nejnovějších norem (DIN 18895, EN ISO 9001 : 2000). Sálavý stavební materiál na výstavbu krbů SILCA HEAT

                                                    

 

 SILCA® HEAT 600C je novodobá krbová stavební deska, která spojuje přirozené vyzařování tepla z hořícího dřeva s moderními požadavky na stavební materiál, od kterého očekáváme jednoduchou a rychlou montáž topeniště.

Katalog SILCA 250 KM

                                  

Katalog SILCA HEAT 600 C