BG Fires Bodart & Gonay

Společnost České Krby s.r.o. je výhradním dovozcem značky BG Fires - Bodart & Gonay do České Republiky.

Vítejte v útulném světě společnosti BG Fires - Bodart & Gonay – ve světě komfortu a pohody, kde se snoubí teplo dokonale ovládaného ohně s estetikou a designem moderních krbů, které z vašeho domova udělají místo příjemného rodinného bydlení. Všechny krby nabízené společností BG Fires, ať už na dřevo nebo plynové, vycházejí z tradice inovací a špičkové kvality, kterou si společnost Bodart & Gonay vybudovala za padesát let poskytování služeb k naprosté spokojenosti svých zákazníků.

Určitě si vyberete i vy, a my věříme, že oheň, který je naší vášní, brzy vzplane i ve vás!

 
 

 

       

Krby na dřevo

   

Klikněte zde

Dřevo se díky svým příznivým ekologickým i ekonomickým vlastnostem prosadilo jako nejpřirozenější palivo. Široká nabídka krbových vložek na dřevo svědčí o opravdové vášni společnosti. Díky výrobkům vybaveným nejmodernějšími technologiemi, které propojují vysokou výkonnost s dokonale estetickým zpracováním, budete moci tuto vášeň sdílet i vy. Krby na dřevo jsou rozděleny do 3 kategorií, abychom mohli co možná nejlépe uspokojit vaše očekávání a přání.

 
     

Krby na plyn

   

Klikněte zde

Krby na plyn dodávané společností jsou alternativu k tradičnímu krbu na dřevo. Jsou doslova nabité moderními technologiemi a od konkurenčních výrobků se liší smělým designem, vysokým výkonem, neuvěřitelně jednoduchým ovládáním a údržbou a naprostou bezpečností.

 

 

Zpět