EES - Exclusive Extract System

 SVĚTOVÁ EXKLUZIVITA!

Jedinečný systém odvádění spalin EES, vyvinutý „výzkumným a vývojovým oddělením“ společnosti Bodart & Gonay a patentovaný na celém světě, se stane strategickým bodem dobrého fungování vašeho krbu na plyn.

UŽ NEPLATÍ ŽÁDNÁ OMEZENÍ!

Se systémem EES můžete zapomenout na všechny klasické zásady přísně regulující instalaci koncentrických kouřovodů. Vedení, kterým jsou spaliny z krbu odváděny, může mít délku až 50 m bez ohledu na to, zda jde vodorovně, klesá dolů nebo stoupá nahoru.

Díky tomu lze v domech i bytech v jakémkoli podlaží volit libovolnou konfiguraci. Krb s plynovým spotřebičem BG Fires můžete klidně umístit i doprostřed místnosti. Plameny navíc vypadají úplně stejně jako plameny hořící v krbových vložkách s přirozeným tahem komínu.

 

JEDNODUŠŠÍ A LEVNĚJŠÍ

Systém EES umožňuje používat koncentrické díly s menším průměrem – vnější 130 mm. To značně usnadňuje instalaci a samozřejmě i snižuje náklady. Systém je možné použít k instalaci všech modelů krbových vložek BG Fires na plyn. Je kompaktní a velmi tichý, snadno se montuje, napojuje i udržuje.

Platí pro něj pouze minimum technických omezení, takže díky němu lze nyní vytvářet i velmi originální sestavy.

Krby na plyn se systémem EES jsou pro uživatele velmi praktické díky stylovému dálkovému ovladači, který umožňuje programování, nastavení jazyka, termostatickou nebo manuální regulaci plamenů, nastavení bezpečné teploty a mnoho dalších funkcí.

 

Technický list: